Plant Controller

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy od 1250€ + 8 % var. zložka mzdy (100€) + 150,-€ dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Spracovanie podkladov z účtovníctva pre výpočet hosp. výsledku a výkazu nákladov,
 Analýza a reporting tržieb a krycieho príspevku, ziskovosti produktového portfólia spoločnosti, odchýlok variabilných a fixných nákladov a kľúčových ukazovateľov výkonnosti,
 Príprava podkladov a finančných analýz pre tvorbu rozpočtov a plánov,
 Vypracovanie hodnotenia efektívnosti a návratnosti investičných projektov
 Hodnotenie bonity zákazníkov, stanovenie úverových limitov, analýza pohľadávok
 Tvorba výročnej správy spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy
Power Query - Základy

Požadovaná prax

znalosť IFRS a SAP FI/CO výhodou
2

 Proaktívny a systematický prístup
 Precíznosť, spoľahlivosť, angažovanosť, flexibilita a pripravenosť riešiť rôzne druhy úloh
 Analytické a koncepčné myslenie
 Logické myslenie, schopnosť spracovávať rozsiahle dáta, zodpovedajúce ekonomické znalosti
 Dobré prezentačné schopnosti

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:

• +8% variabilná zložka mzdy,
• 150€/mesačne dochádzkový bonus,
• 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka,
• stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim,
• 1 x ročne valorizácia
• 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
• pružný pracovný čas,
• home office (po 12 mesiacoch),
• odmeny pri pracovných a životných jubileách,
• vernostný bonus,
• odmeny za zlepšovacie návrhy,
• jazykové kurzy - angličtina
ID: 4732800  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac