Technik výrobného servisu

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 510 EUR/mesiac• ponúkaný základný plat pri nástupe : 1 510 € • v závislosti od úrovne zručností a znalostí kandidáta až 1 920 € • zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• distribúcia a kompletizácia technickej
dokumentácie na pracoviská
• koordinácia TPM, spolupráca pri implementácii
noriem TPM a ich aktualizácii
• evidencia technologických odpadov, triedenie a
likvidácia v súlade s platnými normami a internou
legislatívou
• koordinácia práce pri riešení úloh na zvýšenie
kvality výrobkov
• evidencia vodičov vysokozdvižných vozíkov,
kontrolu regálov, nadzemných koľají, drobného
elektrického náradia
• zabezpečovanie predpísaných kontrol v súlade s
požiadavkami
• práca na rannú zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• min. stredoškolské vzdelanie – technického
zamerania
• min. 2 roky skúseností práce vo výrobe
• znalosť technologických postupov vo výrobe pneumatík
• zručnosti v oblasti riadenia projektov
• MS Office, SAP - užívateľská úroveň
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• orientácia na kvalitu

nadštandardné mzdové bonusy:
> 13. a 14. plat
> mimoriadne ročné odmeny

bohatý sociálny program:
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
> odmeny pri pracovných a životných jubileách
> bezúročné pôžičky
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Ak Vás ponuka zaujala, Váš životopis zašlite pomocou tlačidla "Mám záujem".

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4703824  Dátum zverejnenia: 24.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 510 EUR/mesiac