Operátor gumárenskej výroby - nástupný bonus 600€

Miesto práce
Terézie Vansovej, Púchov-Horné Kočkovce
Termín nástupu
dohodou
1 355 - 1 578 EUR/mesiacPriemerná mesačné mzda po zaškolení: 1770€ - 2010€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Continental Tires Slovakia Púchov, vyrábajúca osobné a nákladné pneumatiky, hľadá operátorov gumárenskej výroby. Súčasťou výberového konania je prehliadka výroby.
Pracovná zmluva sa uzatvára priamo so spoločnosťou Continental Tires Slovakia.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha strojných zariadení v gumárenskej výrobe vo 4-zmennom pracovnom režime (2 voľné víkendy, 4 voľné dni cez týždeň)
  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • stredoškolské vzdelanie – min. výučný list
  • manuálna zručnosť a spoľahlivosť
  • zodpovednosť a seriózny prístup k práci
  • ochota pracovať na zmeny

  • ročná mzda v priemere od 23600€ do 26960 EUR
  • nadštandardné mzdové bonusy:
  • > nástupný bonus 600€
  • > 13. a 14. plat
  • > mimoriadne ročné odmeny
  • > dochádzkový bonus 1050 EUR
  • bohatý sociálny program:
  • > príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
  • > odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • > bezúročné pôžičky
  • > nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu
----->[email protected]

Pre úspešné zaregistrovanie sa v databáze uchádzačov Continental, po kliknutí na tlačidlo "Mám záujem" postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Kliknutím na pole Vyhľadajte životopis vložte pripravený životopis z Vášho počítača.
2. V žiadosti vyplňte všetky povinné polia (označené červenou hviezdičkou).
3. Ak chcete pridať ďalšie informácie z Vášho životopisu, vyberte pole „Pridať“. Pre pokračovanie na ďalšiu stránku stlačte tlačidlo „Ďalší“.
4. Následne vyplňte odpovede na uvedené otázky. Začiarknite súhlas so spracovaním osobných údajov. Pre odoslanie žiadosti stlačte tlačidlo „Odoslať“.

Tešíme sa na Váš životopis!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0904 717 079 alebo e-mail: [email protected].

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4691238  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 355 EUR/mesiac