Priemyselný inžinier

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 885 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Implementácia nových nápadov na zlepšenie efektivity
a zníženie nákladov.
> Definícia nových dispozičných riešení pre lepšie
využitie strojov a logistických zariadení.
> Definícia nových riešení pre zlepšenie ergonómie.
> Simulácia výrobných a logistických procesov.
> Analýza práce a optimalizácia pracovnej úlohy.
> Tvorba noriem a štandardov z danej oblasti.

Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú počas zastupovania materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

> VŠ vzdelanie technického smeru (priemyselné inžinierstvo alebo strojárstvo).
> Anglický jazyk – slovom aj písmom.
> Znalosť metód priemyselného Inžinierstva.
> Znalosti z programu AutoCAD výhodou.
> Znalosti z oblasti projektového manažmentu výhodou.
> Znalosť Excelu, prípadne Power BI na pokročilej úrovni
> Ochota vzdelávať sa, inovatívne myslenie.
> Komunikačné schopnosti, práca v tíme.
> Ochota cestovať.

> nástupná mzda: 1 885,- Eur brutto/ mesačne
> zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou
> 13. a 14. plat
> mimoriadne ročné odmeny
> dochádzkový bonus 1000 EUR
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
> odmeny pri pracovných a životných jubileách
> bezúročné pôžičky
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4684990  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 885 EUR/mesiac