Senior Mzdový účtovník

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda od 2000 € ( Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných skúseností a praxe) Základná zložka mzdy 1702€+ 150€ dochádzkový bonus + 8% variabilná zložka mzdy 148 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie účtovníctva v spoločnosti , vedenie a organizácia činnosti tímu účtovníkov

  • Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo

  • Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva

  • Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva

  • Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva

  • Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy

  • Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH

  • Vypracovávanie analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

  • Podielanie sa na mesačných a ročných účtovných závierkach

  • Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika podniku, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • Znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy

  • Praktická skúsenosť s podávaním daňových priznaní a výkazov

  • Znalosť prostredia SAP FI výhodou

> Zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
> Možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> Homeoffice (po 12. mesiacoch)
> Flexibilný pracovný čas
> + 8% variabilná zložka mzdy
> 150€/mesačne dochádzkový bonus
> Valorizácia 1 x ročne
> Príspevok 324€/ročne do III. dôchodkového piliera
> Jedáleň v priestoroch spoločnosti (1€/menu)
> Odmeny pri životných a pracovných jubileách, vzdelávacie programy a jazykové kurzy
> Odmeny za zlepšovacie návrhy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Doručené žiadosti starostlivo posúdime a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4679609  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac