Skúsený špecialista BOZP, PO a ŽP

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Od 2 132 EUR/mesiacMzda od 2 132 eur brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať a neustále zlepšovať ochranu životného prostredia, bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci, ako aj požiarnu ochranu a bezpečnosť prevádzky v mieste prevádzky. Spolupracovať s podnikovou/divíznou ochranou životného prostredia a SH (Bezpečnosť a zdravie)

Zodpovednosť za dohľad a dodržiavanie vládnej a internej legislatívy v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia v spoločnosti;
Neustála informovanosť o zmenách v legislatíve a zabezpečenie ich dodržiavania v rámci spoločnosti;
Poradenstvo a zabezpečenie zavedenia noriem a predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ako aj ochrany životného prostredia pri vzniku novej legislatívy;
Koordinovanie bezpečnostných kontrolných postupov v spoločnosti;
Zabezpečovanie regulovaného systému odpadového hospodárstva;
Školenie zamestnancov spoločnosti v oblasti zdravia, bezpečnosti a ochrany životného prostredia;
Vyvíjanie kampane na predchádzanie úrazom, chorobám z povolania, škodám na životnom prostredí a požiarom pre zamestnancov spoločnosti;
Vytvorenie bezpečnostných, zdravotných a environmentálnych postupov a pracovných pokynov;
Dodržiavanie požiadaviek kladených na organizáciu bezpečnosti spoločnosti;
Identifikovanie a vytvorenie akčných plánov v prípade núdze;
Koordinovanie a kontrolovanie činností pri vyšetrovaní nehôd a analýze základnej príčiny;
Zabezpečenie auditov v súlade s ISO 14001, ISO 45001, ako aj s internými normami;
Spravovanie interného bezpečnostného systému.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prírodne vedy, environmentálne štúdiá

Vysokoškolské vzdelanie (inžinierstvo, prírodné alebo environmentálne vedy);
Znalosť bezpečnosti práce alebo ochrana životného prostredia (odborník v jednej z dvoch oblastí - požadovaná základná znalosť inej oblasti);
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2), nemecký jazyk výhodou;
Minimálne 5 rokov skúseností v tejto oblasti;
Prax vo firemnom prostredí výhodou;
Skúsenosti s nakladaním s nebezpečnými látkami.

> Flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home officu;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy pre zamestnancov pracujúcich na pracoviskách s rizikovým stupňom 3
> Penzijný program s mesačným príspevkom 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,44 €
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Nicol Kalinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4667159  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 132 EUR/mesiac