Laborant - uvoľňovanie zmesí

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
01.05.2024
Od 1 462 EUR/mesiac- základná tarifná trieda pri nástupe: 1 462 €/mesiac brutto - cieľová tarifná trieda: 1 893 €/mesiac brutto ( v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta) + variabilné zložky mzdy - zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon stanovených laboratórnych postupov pri meraní parametrov vzoriek zmesí, textilných kordov a oceľokordov, roztokov
  • výkon nepravidelných operatívnych meraní určených parametrov pri mimoriadnych situáciách
  • príprava vzoriek na testovanie - vysekávanie, čistenie, označovanie, lisovanie
  • vyhodnotenie výsledkov, uvoľnenie, resp. blokovanie, operatíva - vedenie v elektronickej forme
  • práca v 4-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • SŠ s maturitou - chemického smeru
  • znalosť prace s PC- MS Office
  • prax v gumárenskej výrobe je výhodou
  • spoľahlivosť a operatívnosť

nadštandardné mzdové bonusy:
> nástupný bonus 600€
> 13. a 14. plat
> mimoriadne ročné odmeny
> dochádzkový bonus 1050 EUR

bohatý sociálny program:
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
> odmeny pri pracovných a životných jubileách
> bezúročné pôžičky
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Ak Vás ponuka zaujala, Váš životopis zašlite pomocou tlačidla "Mám záujem".

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4666730  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 462 EUR/mesiac