Zabezpečenie kvality a vstupných skúšok – skúšanie, meranie

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
1 260 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy cca 1028€ brutto/mesačne + 8 % var. zložka mzdy (82€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 324,-€/rok, stravovanie - jedno jedlo/- 1,-€.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstupná kontrola nakupovaných dielov a meranie na 3D súradnicovom zariadení.
Vyhodnocovanie meraní a vypracovávanie protokolov.
Vykonávanie manuálnych a špeciálnych meraní.
Skúšanie nakupovaných dielov, zmesí a chemikálií na základe kontrolného plánu, pridružených špecifikácií a pracovných postupov (vizuálna kontrola, meranie rozmerov,...).
Aktívne informovanie o nezhodách a blokovanie nezhodných dielov.
Správa archívu vzoriek.
Vyžadovanie a správa materiálových certifikátov.
Spracovanie a zasielanie upozornení dodávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer

• práca s relevantnými meracími prostriedkami (meradlá, kalibre, vizuálna kontrola, 3D..)
• práca s PC
• metódy a systémy zabezpečovania kvality
• znalosť produktov
• čítanie výkresovej dokumentácie
• znalosť technolog. postupu výroby
• znalosť elektron. spracovania dát
•znalosť interných postupov a praktík vyplývajúcich z požiadaviek noriem v aktuálnom vydaní IATF 16949, ISO 9001, VDA 6.1 a ISO 14001

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
možnosť osobného a profesijného rozvoja,
rôzne benefity, bohatý sociálny program :
+8% variabilná zložka mzdy,
150€/mesačne dochádzkový bonus,
1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka,
stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim,
1 x ročne valorizácia,
324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
odmeny pri pracovných a životných jubileách,
vernostný bonus,
odmeny za zlepšovacie návrhy

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4593212  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 260 EUR/mesiac