Skladník obalového hospodárstva

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
1 059 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy + 30 € - mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy cca 888€ brutto/mesačne + 8 % var. zložka mzdy (71€) + 100,-€ dochádzkový bonus. Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 324,-€/rok, stravovanie - jedno jedlo/- 1,-€, + 13. a 14. plat vo výške 75 % základnej mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykládka zákazníckych obalov
  • nakládku dodávateľských obalov
  • účasť na inventúre obalov na mesačnej báze
  • byť zodpovedný za dodržiavanie schémy (layout) obalov
  • práca na jednu zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

  • platný preukaz na obsluhu VZV + prax
  • skúsenosti so SAP výhodou

  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • rôzne benefity, bohatý sociálny program :
  • 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
  • +8% variabilná zložka mzdy,
  • 100€/mesačne dochádzkový bonus,
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka,
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim,
  • 1 x ročne valorizácia,
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • vernostný bonus,
  • odmeny za zlepšovacie návrhy.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4590899  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 059 EUR/mesiac