Stážista na účtovnom oddelení

Cesta ku Continentalu, Zvolen-Tepličky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Účtovanie vybraných účtovných prípadov v rámci zverených kompetencií;
> Formálna kontrola správnosti došlých faktúr, účtovanie došlých faktúr;
> Účtovanie bezhotovostných a hotovostných transakcií,
> Príprava podkladov pre úhrady dodávateľských faktúr, účtovanie
dodávateľských faktúr;
> Sortovanie, evidencia a archivácia účtovných dokladov;
> Správa konsignačného self-billingu a retrobillingu;
> Evidencia zákazníckych reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

> Študent vysokej školy ekonomického zamerania;
> Dostupnosť aspoň 2 dni v týždni; po zaškolení čiastočná možnosť práce z domu;
> Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni;
> Ovládanie základných účtovných princípov a zásad;
> Legislativné znalosti - Zákon o DPH, Zákon o účtovníctve, Postupy účtovania, daň z príijmu;
> Znalosť MS Office - MS Excel, MS Word na pokročilej úrovni;
> Zodpovednosť, schopnosť presadiť efektívne riešenia, kreativita, samostatnosť, tímová práca, flexibilita, riadiace schopnosti.

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,99 €;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Nicol Kalinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4577589  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.