Údržbár - elektronik s nástupným bonusom 600 eur!

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,87 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

  • práca sa vykonáva v štvorzmennom režime (2 voľné víkendy + 4 voľné dni cez týždeň)
  • preventívna a zmenová údržba elektro častí strojných zariadení v zmysle plánov a predpisov
  • identifikácia porúch a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor elektro, mechatronik

  • znalosti PLC systémov, automatizačných a
regulačných prvkov výhodou
  • platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. -
odborná spôsobilosť na činnosť na technickom
zariadení elektrickom min. §21
  • zodpovednosť, iniciatíva, ochota vzdelávať sa

ročný plánovaný príjem na danej pozícii po zaškolení - 25 052 €
nadštandardné mzdové bonusy:
> 13. a 14. plat,
> nástupný bonus 600 €,
> dochádzkový bonus 1050 €,
> mimoriadne ročné odmeny
bohatý sociálny program pre zamestnancov:
> príspevky na detské tábory,
> bezúročné pôžičky,
> pneumatiky za zvýhodnené ceny,
> príspevky na rekreácie a mnohé iné....

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4563284  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,87 EUR/hod.