SW Developer (C# .NET)

Cesta ku Continentalu, Zvolen-Tepličky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 011 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia softvérových projektov za účelom podpory vývojového procesu elektronickej parkovacej brzdy. Návrh, vývoj a testovanie interných knižníc,
Realizácia úloh na projektoch v rôznych fázach vývojového cyklu softvéru, vrátane komunikácie so zadávateľom úlohy a analýzy požiadaviek,
Práca v modernom vývojom prostredí: Rider, R#, Visual Studio Code, .NET Core, Github,
Plat začínajúci od 2.011 € brutto podľa skúseností a znalostí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním (stredoškolské vzdelanie za podmienky poskytnutia portfólia realizovaných projektov),
Anglický jazyk – pokročilý, schopnosť aktívnej komunikácie,
Jazyk C#, .NET Core, Rest API komunikácia, presah do Frontendu,
Práca s Version Control System,
Schopnosť udržiavať čistý a čitateľný kód,
Logické, analytické a technické myslenie,
Výhodou znalosť: Python, React, Typescript, Git, Github, Gitflow, UML,
Prax na podobnej pozícii výhodou,
Vypracovanie krátkeho skúšobného zadania (C#).

Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
Dovolenkový a vianočný príspevok;
Ročné odmeny za splnené ciele;
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
Životné a úrazové poistenie;
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
Mentoring program;
Bezplatné psychologické poradenstvo;
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie sa v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorých profil vyhovuje publikovaným požiadavkám.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4560241  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 011 EUR/mesiac