Nastavovač Senior - Náborový bonus 600 eur (pracovná zmluva na dobu neurčitú)

Miesto práce
Cesta ku Continentalu, Zvolen-Tepličky
Termín nástupu
Čo najskôr
1 529 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1 529 eur + variabilná zložka mzdy + zmenové príplatky. NÁBOROVÝ BONUS: 600 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Proaktivita pri predchádzaní problémom s kvalitou produktov;
Pokročilá schopnosť analyzovať príčiny porúch na linke a príčiny chybných kusov (Structured Problem Solving);
Nastavovanie a prestavovanie viacerých poloautomatických liniek;
Zodpovednosť za plynulý chod viacerých liniek;
Návrh zlepšení na optimalizáciu procesov (SMED aktivity, kontinuálne zlepšovanie);
Proaktívna spolupráca so študentmi duálneho vzdelávania a s menej skúsenými kolegami, transfer know-how;
Spolupráca pri vytváraní dokumentov pre potreby vzdelávania ostatných kolegov;
Práca na zmeny;
Doplnkové zložky mzdy: variabilná zložka do výšky 8 %, individuálna zložka, zákonné príplatky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, resp. chemické, alebo min. 3 roky praxe

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Požadovaná prax

Výrobné procesy
5

Prax s nastavovaním, resp. údržbou výrobných strojov/liniek;
Znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky, hydrauliky, resp. chémie;
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu;
Samostatnosť, flexibilita, chuť vzdelávať sa, proaktivita, komunikatívnosť, organizačné schopnosti.

Pre segment obrobňa:
Základná znalosť NC programov;
Pokročilá znalosť a obsluha viacerých výrobných zariadení (CNC), procesov a monitorovacích zariadení;
Pokročilá znalosť robotov (Kuka, Mitsubishi, ...) a automatizácie;
Skúsenosť s 3D meracími zariadeniami.

Pre segment montáž:
Pokročilá znalosť a obsluha viacerých výrobných zariadení (montážnych liniek) a procesov;
Pokročilá znalosť robotov (Kuka, Mitsubishi, ...).

NÁBOROVÝ BONUS: 600 eur (200 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 400 eur po 3. odpracovanom mesiaci)
> Ponúkame už od nástupu pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo do kmeňa;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy pre zamestnancov pracujúcich na pracoviskách s rizikovým stupňom 3
> Penzijný program s mesačným príspevkom 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,44 €
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Eva Moštenická
E-mail: poslať životopis
ID: 4559747  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 529 EUR/mesiac