Brigáda pre študenta/-tku VŠ, div. Výskum a vývoj - Koordinácia vzoriek materiálov

Miesto práce
T. Vansovej 45, Púchov-Horné Kočkovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5,35 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stáž vás prevedie aktivitami výskumu a vývoja v oblasti chemických surovín a materiálov potrebných na výrobu pneumatík. Budete pracovať spolu s naším výskumným tímom. Vaša hlavná zodpovednosť bude distribúcia vzoriek materiálov do testovacích laboratórií Continentalu ww, ako aj sumarizácia výsledkov testov a príprava potrebných reportov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

• Študent VŠ (chémia, prírodné vedy)
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Proaktívny prístup k práci
• Komunikačné zručnosti
• Organizovaný a štrukturovaný prístup k práci

Informácie o výberovom konaní

• Moderné pracovné prostredie, ergonomické vybavenie
• Inovatívna atmosféra & kultúra otvorených dverí
• Ponúkaný plat: 5,35 hodina

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Chalupková
Tel.: +421424612636
E-mail: poslať životopis
ID: 4547898  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.