Low-code programmer trainee

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
5 - 6 EUR/hod.V závislosti od skúseností a znalostí kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, vývoj, testovanie a implementácia softvérových systémov v rámci obchodnej jednotky HBS;
Spolupráca pri návrhu a vývoji aplikácii pre RPA UiPath platformu a pre Power Apps;
Participácia pri analýze business procesov a návrh vývojových diagramov;
Príprava dokumentácie k vyvíjaným aplikáciám;
Účasť pri testovaní vyvinutých riešení;
Komunikácia a hľadanie riešení naprieč oddeleniami;
Mzda 5€/hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Softvérové inžinierstvo, informatika, matematika

Študent VŠ so zameraním na softvérové inžinierstvo, informatiku alebo matematiku;
Skúsenosti s programovacími jazykmi: Java, SQL, JavaScript;
Znalosť aplikačných Low-code platforiem: UiPath/Mendix/PowerApps;
Znalosť anglického jazyka na technickej úrovni B2 pre potreby tvorby dokumentácie;
Dostupnosť 20 hod v týždni;
Logické a analytické myslenie;
Chápanie súvislostí, self-management;
Samostatnosť, iniciatíva, zmysel pre detail, orientácia na zákazníka.

> Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.
Vopred Vám ďakujeme za čas, ktorý strávite štúdiom našej pracovnej ponuky a následným zaslaním životopisu.
V prípade veľkého počtu doručených životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba: Nicol Kalinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4545727  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.