Project support officer - trainee

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.8.2023
6 EUR/hod.Výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s Interným nástrojom na správu, zadávanie a kontrolu projektových procesov a úloh;
Tvorba manuálov pre zamestnancov CASS, ako aj v rámci obchodnej jednotky HBS;
Spracovanie podkladov pre vytvorenie potrebnej dokumentácie, tvorba dokumentácie;
Príprava high level prezentácii;
Úzka spolupráca s oddelením CIE;
Komunikácia s ostatnými oddeleniami naprieč závodom a vytvorenie zoznamu požiadaviek pre aplikáciu;
Komunikácia v slovenskom, ako aj anglickom jazyku;
Mzda 5€ brutto/hodina.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Študent VŠ - Dohoda o brigádnickej práci študenta ALEBO Dohoda o vykonaní práce;
Chápanie súvislostí, self-management;
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou;
Prezentačné schopnosti;
Skúsenosť s online video editorom veľkou výhodou;
MS office na užívateľskej úrovni;
Po zaškolení možná práca z domu, približne 2-3 dni v týždni;
Samostatnosť, iniciatíva, asertívna komunikácia, zmysel pre detail, orientácia na zákazníka.

> Flexibilná pracovná doba, home office a možnosť telepráce;
> Stravovanie priamo na prevádzke - menu len za 0,99 €;
> Firemné akcie a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v areáli závodu;
> Mentor program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezplatné parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Vopred Vám ďakujeme za čas, ktorý strávite štúdiom našej pracovnej ponuky a následným zaslaním životopisu.

V prípade veľkého počtu doručených životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Nicol Kalinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4521866  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.