Účtovník senior (REF7021Z)- zástup za materskú dovolenku & PN

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
1.2.2023
1 094 EUR/mesiacNástupný plat v základnej zložke od 1094€/Brutto + variabilná časť odmeňovania v závislosti od skúsenosti a zaškolenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Kontrola náležitosti došlých faktúr, objednávok, účtov hlavnej knihy v informačnom systéme SAP, kontrola predkontácie v objednávkovom systéme CEOS.
> Účtovanie dodávateľských faktúr, záloh a dobropisov.
> Účtovanie v IS SAP, overovanie faktúr vo VIMe (Vendor Invoice Management - len v anglickom jazyku).
> Spolupráca s internými a externými organizáciami.
> Spolupráca pri príprave podkladov pre audit, daňovú a colnú kontrolu.
> Spolupráca pri dokladovej inventarizácii účtov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

> Znalosť podvojného účtovníctva.
> Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy v oblasti prevádzkových nákladov.
> Znalosť IS SAP výhodou.
> Ukončené SŠ s maturitou plus min. 2 roky praxe alebo VŠ vzdelanie v odbore ekonomika, účtovníctvo.
> Anglický jazyk – úroveň pokročilý B2.
> Znalosť Microsoft Word a Excel – úroveň pokročilý.

> Flexibilný pracovný čas - Home office.
> Odmeňovanie na základe výkonnosti, skúsenosti a dosiahnutých výsledkov.
> Školenia požadované pre výkon práce.
> Bonusy ako 13. a 14. plat.
> Jedáleň priamo v závode – len 1,00 eur za menu.
> Bohatý sociálny program: Relax & wellness aktivity, detské rekreácie.

Predpokladaný termín pohovorov na prac. pozíciu 21.12.2022. Kontaktovaní budú len kandidáti, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 4484075  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 094 EUR/mesiac