Stážista na HR oddelenie - automatizácia procesov

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Od 5 EUR/hod.Mzda 5-6 €/hod. (výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena tímu , študenta so záujmom o HR;
Automatizovanie reportingu a vybraných administratívnych úkonov v Power Automate;
Základná starostlivosť o backoffice;
Cit pre pochopenie požiadaviek zákazníka a ich prevedenie do konkrétnych riešení;
Skúsenosti s business intelligence nástrojmi výhodou;
Spracovávanie a vizualizácia dát;
Príprava dokumentácie;
Komunikácia a hľadanie riešení naprieč oddeleniami.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania, prípadne ekonomické/štatistické + automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Študent VŠ;
People skills;
Schopnosť výstižne interpretovať existujúce reporty;
Logické a analytické myslenie;
Chápanie súvislostí, self-management;
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni;
Samostatnosť, iniciatíva, asertívna komunikácia, zmysel pre detail, orientácia na zákazníka;
Základná znalosť SQL výhodou.

> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Work life coaching program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4475037  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.