Špecialista pre logistiku/ Sklad testovacích plášťov (prac. ponuka na dobu určitú do 30.09.2023)

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 224 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Zodpovednosť za skladovanie, naskladňovanie a vyskladňovanie testovacích plášťov pre zákazníkov.
> Zodpovednosť za likvidáciu testovacích plášťov.
> Zodpovednosť za administratívne úkony súvisiace s logistickými činnosťami v zmysle predpísanej dokumentácie; archivácia, registratúra prvotných údajov a záznamov o testovacích plášťoch v papierovej a elektronickej forme.
> Spolupráca a komunikácia s internými a externými zákazníkmi.
> Zodpovednosť za preclievanie zásielok ( vývoz a dovoz ) z krajín mimo Európskej únie.
> Koordinácia a objednávanie logistických služieb v rámci Európskej únie.
> Člen projektového tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> Stredoškolské vzdelanie s maturitou.
> Angličtina na komunikatívnej úrovni.
> Oprávnenie na manipuláciu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom, na prácu vo výškach a na obsluhu sekcionovaných brán výhodou.
> Oprávnenie na vedenie motorového vozidla skupiny B.
> Znalosť logistických, skladovacích a colných procesov výhodou.
> Požadovaná znalosť práce s PC.
> Znalosť programu MS OFFICE, SAP, CORE výhodou.
> Komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, flexibilita
a ochota učiť sa výhodou.

> Flexibilný pracovný čas.
> Pracovné prostredie(služobný mobil, PC).
> Odmeňovanie na základe výkonnosti, skúsenosti a dosiahnutých výsledkov.
> Školenia požadované pre výkon práce.
> Bonusy ako 13. a 14. plat.
> Jedáleň priamo v závode – len 1,00 eur za menu.
> Bohatý sociálny program: Relax & wellness aktivity, detské rekreácie.

Ponúkaná nástupná mzda je 1224€ (TT 7) + variabilné zložky mzdy.

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected] .
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 2878. Vopred ďakujeme za zaslanie vašej žiadosti o zamestnanie, avšak budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 4468829  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 224 EUR/mesiac