AWS DevOps .Net Core Developer

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 299 EUR/mesiacMzda minimálne od 2 299 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a implementácia DevOps stratégií v Amazon Web Services (AWS), ktoré podporujú spoluprácu pri práci na projektoch – infraštruktúra, praktiky CI/CD, observability, versioning, releasing a ich automatizácia;
Deployment do produkcie, správa produkčných a testovacích prostredí;
Spolupráca na vývoji interných softvérových projektoch za účelom podpory vývojového procesu brzdových strmeňov a elektronickej parkovacej brzdy;
Úlohy spojené s návrhom, SW vývojom a testovaním;
Realizácia úloh na interných projektoch v rôznych fázach vývojového cyklu produktu, vrátane komunikácie so zadávateľom úlohy a analýzy požiadaviek;
Programovanie v C# .NET Framework, .Net Core podľa projektového zaradenia;
Tím založený na agile frameworku, medzinárodná spolupráca v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, mechatronika, programovanie a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2;
Niekoľkoročné skúsenosti s prostredím AWS, Certifikácia AWS výhodou;
Niekoľkoročné skúsenosti s Linuxom, Administrácia Linuxového Servera;
Znalosť AWS služieb ako VPC, ELB, ECS (Fargate), EC2, S3, CloudMap;
Znalosť ASP.NET Core, Entity Framework Core;
Znalosť Docker, Hashicorp Terraform, Packer;
Výhodou znalosť Redis, PostgreSQL, OAuth/OIDC, JWT, Async messaging patterns;
Objektovo orientované programovanie v jazyku C#, API design;
Skúsenosti s tvorbou softvéru, skriptov, analytické myslenie.

> Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Dochádzkový a náborový bonus;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4439052  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 299 EUR/mesiac