Cybersecurity inžinier

Miesto práce
Púchov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 927 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Zabezpečenie inštalácie pravidelných bezpečnostných aktualizácií pre zariadenia
pripojené do siete - "patch management".
> Zabezpečenie inštalácie bezpečnostných softvérov pre dané zariadenia - "IPC
management".
> Udržiavanie zoznamu hardvérových a softvérových aktív - "asset management".
> Identifikovanie alternatívnych ochranných opatrení pre nekompatibilné systémy -
blackboxing, sieťová separácia,...
> Zabezpečenie pravidelných skenov hardvéru, softvéru a kontroly prístupu k zariadeniam
pripojeným do siete.
> Zabezpečenie implementácie ochrany pred nežiaducim softvérom - "Software
Whitelisting".
> Vytváranie reportov a podkladov pre lokálne a centrálne audity.
> Koordinácia riešenia problémov a podpora PC systémov vo výrobe.
> Zodpovednosť za kontrolu podozrivých systémov.
> Zodpovednosť za implementáciu záloh IPC - "backup management".
> Zodpovednosť za implementáciu sieťového prístupu.
> Splolupráca na lokálnych projektoch iInvestície, údržba a koordinácia požiadaviek
Cybersecurity.
> Spolupráca s centrálnymi tímami pri riešení projektov a vytváraní štandardov pre

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

> VŠ vzdelanie technického zamerania,
> znalosti z oblasti IT (spáva PC, lokálnych užívateľov,
sieťových nastavení, firewallu,… v OS Windows),
> znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni,
> znalosti z oblasti výroby výhodou,
> manažment IPC,
> výborné komunikačné schopnosti, asertivita,
> flexibilita, ochota vzdelávať sa.

> dovolenkový a vianočný plat,
> mimoriadne ročné odmeny,
> dochádzkový bonus,
> príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie,
> stravovanie - obed od 1,00 Eur,
> nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy),
> príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR,
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi,
> odmeny pri pracovných a životných jubileách,
> bezúročné pôžičky,
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopis do 09. 10. 2022 prostredníctvom pracovného portálu Jobs online (link viď nižšie). Pracovnú ponuku vyhľadáte jednoducho prostredníctvom čísla 240503BR, ktoré uvediete ako kľúčové slovo v sekcii „Search openings“ (Hľadať voľné pracovné miesta).

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: +421424612885
E-mail: poslať životopis
ID: 4432344  Dátum zverejnenia: 10.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 927 EUR/mesiac