Brigáda na Technickom Benchmarku R&D

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,35 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto stáž vás prevedie výskumnými a vývojovými aktivitami. Rozšírenie poznatkov o konštrukcii produktov Continental PLT a portfólia konkurenčných pneumatík. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude údržba a práca s databázami benchmarkov, archivácia dokumentácie benchmarkov a meranie prierezov pneumatík. Podpora tímu benchmarkov pri príprave správ.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> Vysokoškolák v technickom odbore (chémia, strojárstvo alebo porovnateľné)
> Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
> Analytické myslenie a štruktúrovaný prístup k práci
> Skúsenosti s MS office

> Moderné pracovné prostredie, ergonomické vybavenie
> Inovatívna atmosféra s kultúrou otvorených dverí
> Ponúkaný plat: 5,35eur na hodinu
ID: 4430648  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/hod.