Referent expedície

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
Termín nástupu
1.10.2022
900 EUR/mesiac13. a 14. plat vo výške 75 % priemernej mesačnej mzdy variabilný bonus podľa dosiahnutých cieľov 8% variabilná zložky mzdy 100€/mesačne príspevok na dochádzku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • činnosti súvisiace s vybavením expedície tovaru, vystavenie obchodných faktúr pre zahraničných a tuzemských zákazníkov
  • kompletná príprava expedičných dokladov pre vývoz tovaru
Spracováva expedičné doklady pre vývoz k jednotlivým obchodným prípadom
  • podklady pre vývoz pre zákazníkov
  • podklady pre expedičných zásielkách pre účtareň
  • faktúráciu jednotlivých výrobkov a tovaru
  • sleduje harmonogram nákladky hotových výrobkov a tovaru pre zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, resp. technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Požadovaná prax

expedícia, fakturácia
1

Veľmi dobrá chápavosť, vnímavosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme.

Zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
práca v príjemnom prostredí,
možnosť osobného a profesijného rozvoja,
vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
13. a 14. plat vo výške 75 % priemernej mesačnej mzdy
variabilný bonus podľa dosiahnutých cieľov
8% variabilná zložky mzdy
100€/mesačne príspevok na dochádzku
stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu)
príspevok 300€/ročne do III. dôchodkového piliera
valorizácia 1 x ročne
pružný pracovný čas
homeoffice
finančná odmena za zlepšovateľské návrhy
vernostný bonus, odmena pri životných a pracovných jubileách

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš štruktúrovaný životopis prostredníctvom pracovného portálu Jobs online
Pracovnú ponuku vyhľadáte jednoducho prostredníctvom čísla 238107BR, ktoré uvediete ako kľúčové slovo v sekcii „Search openings“ (Hľadať voľné pracovné miesta).

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4420180  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac