Elektrikár

Miesto práce
Zvolen
1 274 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1 274€, variabilná zložka mzdy do výšky 8%, zmenové príplatky. NÁBOROVÝ BONUS: 400 eur (100 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 300 eur po 3. odpracovanom mesiaci)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 11, 5 hodinové zmeny
Údržba strojov a zariadení;
Vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby;
Realizácia inšpekčných kontrol na strojných zariadeniach;
Systematické vyhľadávanie chýb v oblasti elektrotechniky, elektroniky a senzoriky na výrobných zariadeniach a ich odstraňovanie;
Evidencia vykonanej práce a použitého materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Stredoškolské s maturitou/bez maturity nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
min. §21 - elektrotechnik;
Práca je vhodná aj pre absolventa – prax výhodou;
Čítanie výkresovej dokumentácie, analytické myslenie výhodou;
Manuálna zručnosť a ochota učiť sa nové veci.

NÁBOROVÝ BONUS: 400 eur (100 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 300 eur po 3. odpracovanom mesiaci)
> Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy pre zamestnancov pracujúcich na pracoviskách s rizikovým stupňom 3
> Penzijný program s mesačným príspevkom 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,44 €
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Eva Moštenická
E-mail: poslať životopis
ID: 4418550  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 274 EUR/mesiac