Prototype Quality Laboratory Specialist

Miesto práce
Zvolen
1 634 EUR/mesiacMzda minimálne od 1 634 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia na dobu určitú (zastupovanie počas materskej dovolenky);
Vykonávanie vstupnej kontroly a meranie nakupovaných dielov;
Zabezpečenie kvality dodávateľov;
Zabezpečenie a tvorba meracích správ v súlade so špecifickými požiadavkami zákazníka;
Spoluzodpovednosť za Prototypové laboratórium kvality;
Programovanie meracích zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojníctvo, mechatronika

Min. stupeň vzdelania - Stredné odborné vzdelanie s maturitou, odbor s technickým zameraním (strojníctvo, mechatronika);
Anglický jazyk – komunikatívna úroveň;
Programovanie a údržba meracích zariadení;
Znalosti metrologických procesov;
Prax v oblasti kvality a DIM meraní min. 3 roky;
Orientácia v technických normách a čítanie technickej/výkresovej dokumentácie;
Flexibilita a pozitívny prístup k zmenám;
Ovládanie meracích systémov Calypso, Marsurf, GOM inspect a znalosť produktu - výhodou.

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €;
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety;
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4404629  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 634 EUR/mesiac