Vývoj a testovanie metód - Študentská brigáda

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.8.2022
4,8 EUR/hod.Mesačná mzda do výšky 380€/Brutto. Možnosť odpracovať max. 80 hod./mesačne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Zaučenie do témy pod odborným vedením
> Príprava testovacích vzoriek pre laboratórnu analýzu
> Naplánovanie, nastavenie, a prevedenie parametrickej štúdie v oblasti vývoja testovacích metodík
> Práca so zložitejšími, state-of-the-art testovacími celkami
> Spracovávanie a vyhodnocovanie získaných výsledkov
> Základná dokumentácia

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

> Študent VŠ 1., alebo 2. stupňa technického, alebo prírodovedného smeru
> Štatút študenta denného štúdia vo veku do 26 rokov
> Matematické a analytické zručnosti
> Iniciatívny prístup k práci a riešenej téme
> Schopnosť učiť sa novým veciam
> Časová flexibilita a plánovanie následných úloh
> Angličtina na komunikatívnej úrovni

> Nadobudnutie skúsenosti z oblasti Vývoja a testovania metód
> Príležitosť pracovať v tíme vývojových inžinierov na výskume a vývoji
> Možnosť zarobiť si 4,80€/hod.
> Účasť na študentských Conti akciách ako Interview Training Day alebo Workshop pre Conti študentov
ID: 4371699  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.