Head of Post Development (Material Development)

Dolné Vestenice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.1.2023
2 800 EUR/mesiac14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu, +8% variabilná zložka mzdy, 100€/mesačne dochádzkový bonus, variabilný bonus,

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Materiály sú hlavnými prispievateľmi k výkonu produktov ContiTech Advanced Dynamics Solutions. Ako vedúci post-vývoja v rámci našej centrálnej R&D Material Development skupine budete zodpovedný za naše sériové materiály (gumové zmesi, textílie atď.). Zabezpečíte splnenie očakávaní našich zákazníkov a udržíme si tak pozíciu lídra v oblasti technológií vzduchového odpruženia, presného tesnenia a antivibračných riešení na komerčných, automobilových, priemyselných a železničných trhoch. Pripojte sa k nášmu vysoko-motivovanému tímu s inovatívnymi myšlienkami a prispejte k vývoju a údržbe najlepších produktov vo svojej triede!

Vašou úlohou bude:
• Viesť, rozvíjať a koordinovať vysokokvalifikovaný medzinárodný tímu materiálových vývojárov
• Údržba a optimalizácia existujúcich materiálov a technológií (vedenie, riadenie alebo koordinácia):
• Riadenie zmien sériových materiálov (R+D alebo riadené zákazníkom): napr. náhrada surovín, udržateľnosť a inovačné iniciatívy, znižovanie nákladov, zlepšovanie kvality
• Podpora sériovej výroby (riadená výrobou): identifikovať a implementovať potenciál optimalizácie technického výrobného procesu (zmiešavanie/miešanie, vulkanizácia, kalandrovanie, extrúzia, vstrekovanie a pretlačovanie, atď.)
• Riadiť nábehové projekty alebo zmeny špecifické pre produkt napr. nové/premiestnené výrobné procesy
• Globálne prepojenie pre celosvetovú sériovú výrobu (výrobné a zmiešavacie závody) pre materiály pre všetky segmenty/skupiny produktov
• Centrálny kontakt na oddelenie MD pre odstraňovanie porúch materiálu a spracovania v závodoch (v úzkej spolupráci s oddelením Kvality and Industrializáciou produktu)
• Podpora riešenia problémov s kvalitou interných a externých reklamácií zákazníkov pomocou materiálových testov a analýz (napr. reologické, mechanické, chemické, fyzikálne vlastnosti)
• Zabezpečiť, aby boli splnené požiadavky zákazníkov na chemické a environmentálne predpisy týkajúce sa našich surovín a gumárenských zmesí (REACH, atď.).
• Podporovať aktivity na zlepšenie, harmonizáciu a štandardizáciu postupov ako súčasť štíhlej a agilnej organizácie
• Poskytovať poradenstvo kolegom z iných oddelení v súvislosti s témami súvisiacimi s technológiou gumy a chemickou expertízou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, chemické inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

Solídne zázemie v oblasti vývoja a testovania gumy, elastomérov, kompozitov a podobne

Osobnostné predpoklady:
• Komplexné skúsenosti s procesmi výroby gumy a plastov
• Pochopenie základov technológie lepenia gumy na kov, textilu a plastov,
• Silné analytické a zákaznícky orientované myslenie, vodcovské schopnosti a schopnosti spolupráce
• Zmysel pre naliehavosť dokončiť projekty včas a efektívne
• Skúsenosti s projektovým a tímovým manažmentom
• Plynulá znalosť anglického jazyka
• Otvorený medzinárodnému cestovaniu, ktoré je potrebné na podporu celosvetových závodov AD

> Zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
> Zaujímavá, dynamická a kreatívna práca,
> Možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> Práca s medzinárodným tímom

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> variabilný bonus,
> 100€/mesačne dochádzkový bonus,
> +8% variabilná zložka mzdy
> príspevok do III. dôchodkového piliera 300€/ročne
> pružný pracovný čas,
> homeoffice,
> stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu) a pitný režim,
> odmeny pri životných a pracovných jubileách,
> vzdelávacie programy a jazykové kurzy,
> odmeny za zlepšovacie návrhy

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis nám môžete zaslať priamo:
- prostredníctvom pracovného portálu Jobs online
Pracovnú ponuku vyhľadáte jednoducho prostredníctvom čísla 228704BR, ktoré uvediete ako kľúčové slovo v sekcii „Search openings“ (Hľadať voľné pracovné miesta)
- alebo zaslať na: [email protected]

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4370523  Dátum zverejnenia: 31.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac