Internal SW Project Manager

Miesto práce
Zvolen, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 184 EUR/mesiacMzda minimálne od 2 184 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie interných Softvérových projektov za účelom podpory vývojového procesu brzdových strmeňov a elektronickej parkovacej brzdy;
Deployment projektu do organizácie a interných procesov organizácie;
Vedenie komunikácie s internými zákazníkmi a vývojovým teamom, definícia, prioritizácia a klasifikácia úloh, analýza Business Caseov a zákazníckych požiadaviek, rozpad na úlohy a user stories, reporting projektov;
Plánovanie releasov - roadmapy a riadene projektov z hľadiska zdrojov, rizík, času, kvality a rozsahu;
Definícia stratégie, organizácie projektu;
Vedenie projektov podľa určenia – očakávané prevažne agilné projektové riadenie;
Vývojový tím založený na agile frameworku, medzinárodná spolupráca a reporting v angličtine, možnosť riadiť kolegov aj z iných lokácii;
Pozícia vhodná aj pre Juniora so skúsenosťami v SW produktovom vlastníctve s ambíciami v oblasti riadenia SW projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Komunikatívna znalosť anglického jazyka;
Skúsenosti s riadením SW projektov alebo práca na pozícii Product ownera;
Znalosť metód riadenia projektov – tradičné, agílne riadenie – metodológie Scrum, Kanban;
Znalosť problematiky vývoja SW;
Výhodou - znalosť systému IBM Jazz – EWM alebo podobné nástroje ako Jira, prípadne MS Project.

> Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Dochádzkový a náborový bonus;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4298837  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 184 EUR/mesiac