Manažér kalkulácií a efektivity

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacMzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a skúseností - 14. plat vo výške 75 % stanovenej mzdy - variabilný bonus podľa dosiahnutých cieľov + 8 % var. zložka mzdy + 100,-€ dochádzkový bonus, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 25,-€/mesiac, stravovanie - jedno jedlo/- 1,-€,

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • znalosti systému SAP R/3 - základné dáta, kusovníky, pracovné plány....
  • metodická spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti
  • optimalizácia práce vo výrobnom procese so zameraním na zvýšenie efektivity a ziskovosti
  • vykonávanie porovnávania nákladov a technologických postupov
  • koordinácia programu znižovania nákladov
  • sledovanie opatrení na znižovanie nákladov,
  • organizovanie pravidelných review-meetingov
  • analýzy a pravidelný reporting
  • spolupráca s ďalšími oddeleniami pri vývoji pracovných procesov, zlepšovaním ergonómie a zvyšovaním efektivity
  • kalkulácia predpokladaných nákladov pre dopyty zákazníkov ako aj pri zavádzaní nových výrobkov do sériovej výroby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer (strojárstvo, výrobné technológie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP R/3 - Expert

  • skúsenosti z výroby, priemyselného inžinierstva, logistiky
  • REFA, znalosť MTM, časové a pohybové štúdie
  • dobré komunikačné a tímové zručnosti
  • kreativita/schopnosť myslieť analyticky
  • prax v automotive výhodou

  • zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • zaujímavá a kreatívna práca v príjemnom prostredí
  • vzdelávacie programy, jazykové kurzy
  • možnosť kariérneho rastu

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 14. plat vo výške 75 % priemernej mesačnej mzdy
  • variabilný bonus podľa dosiahnutých cieľov
  • 100€/mesačne príspevok na dochádzku
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • príspevok 300€/ročne do III. dôchodkového piliera
  • valorizácia 1 x ročne
  • pružný pracovný čas,
  • homeoffice
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu)
  • finančná odmena za zlepšovateľské návrhy
  • vernostný bonus, odmena pri životných a pracovných jubileách

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4274555  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac