Technický pracovník IT - Linux Systém

Miesto práce
Púchov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 112 EUR/mesiac- dovolenkový a vianočný plat, - mimoriadne ročné odmeny, - dochádzkový bonus, - príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie, - stravovanie - obed od 1,00 Eur, - nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy), - príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR, - príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi, - odmeny pri pracovných a životných jubileách, - bezúročné pôžičky, - nákup pneumatík za zvýhodnené ceny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie, konfigurácia a riešenie operatívnych úloh v systémoch HPC (High
Performance Computing),
  • správa, optimalizácia a vývoj infraštruktúry nevyhnutnej pre riadenie aplikácie navrhnutej
pre simuláciu a výpočty,
  • zabezpečenie monitorovania systému a jeho licencií, riešenie paralelizácie a
automatizácie,
  • analýza chybových hlásení a záznamov,
  • optimalizácia výkonu a analýza záťaže systému,
  • poskytovanie technickej podpory pre simulačných inžinierov a vývojárov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • vysokoškolské vzdelanie so zameraním na informatiku alebo softvérové inžinierstvo,
  • ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom,
  • skúsenosti s prácou v Linux systémoch výhodou,
  • unalosť HPC systémov a ich klastrových architektúr výhodou,
  • praktická skúsenosť s niektorým zo skriptovacích jazykov (napr. Shell,Python, Perl, ..),
  • znalosť simulačných nástrojov CAE (napr. Abaqus, MATLAB, ...) výhodou,
  • znalosť nástrojov a metodík CI/CD výhodou,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • ochota vzdelávať sa,
  • dobré analytické myslenie.

Základná mzda od 2112,-- EUR + ostatné benefity na základe kolektívnej zmluvy.
Hybridný pracovný model – flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu.
Naším cieľom je vybudovať skvelý tím, dať každému príležitosť využiť svoje schopnosti.
Máme skvelých vedúcich tímov, ktorí chvália dobré výsledky práce.
Bohaté rozvojové program, ktoré sa neobmedzujú len na domácu lokalitu.
Možnosti cestovania - služobné cesty.
Každý zamestnanec je vybavený služobným notebookom alebo mobilnou pracovnou stanicou a iPhone.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu Vás poprosíme o zaslanie motivačného listu a životopisu v anglickom jazyku cez portál voľných pracovných miest Jobs online, kde je potrebné sa najskôr zaregistrovať na nasledujúcej adrese (prosím použite Job ID 208165BR):

"IT needs YOU":

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: +421424612885
E-mail: poslať životopis
ID: 4273900  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 112 EUR/mesiac