Zámočník - údržba, nástupný bonus 600€

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
01.07.2023
Mzdové podmienky (brutto)
6,87 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • bežná údržba a opravy zložitejších podskupín a skupín, identifikácia a výmena poškodených častí s použitím sprievodnej dokumentácie, náradia postupov a meracích prístrojov
  • oprava pneumatických a hydraulických častí zariadení, ich rozvodov, hnacích a prevodových agregátov, spojok s výmenou ich súčastí
  • preventívna údržba podľa predpisov, kontrola a nastavenie parametrov a tolerancií podľa predpisov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárskeho zamerania

  • znalosť MS Office,MS Excel a SAP výhodou
  • odborné kurzy z oblasti hydrauliky, pneumatiky, zvárania v ochrannej atmosfére atd.sú vítané

  • nástupný bonus 600 €
  • príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (2,11 €/hod.) a nedeľu (4,22 €/hod.)
  • príplatky za nočnú zmenu (2,11 €/hod. )
  • dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
  • mimoriadne ročné odmeny
  • odmena za nulovú absenciu
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravovanie
  • nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
  • príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
  • príspevok na detskú rekreáciu a príspevok pri narodení dieťaťa
  • návratné bezúročné pôžičky
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452., 042/461 2882

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4249059  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,87 EUR/hod.