SW Vývojár

Miesto práce
Zvolen
Od 1 842 EUR/mesiacPlat od 1 842 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj safety critical softvéru (v jazyku C) riadiaceho elektronickú parkovaciu brzdu;
Dodržiavanie štandardov ISO 26262, ASPICE a zákonných požiadaviek;
Návrh SW implementácie (softvérové požiadavky, kód, softvérová architektúra);
Implementácia simulačných testov;
Spolupráca na analýze zákazníckych požiadaviek;
Spolupráca na vývoji v rámci medzinárodného tímu;
Analýza výsledkov testov pomocou interných nástrojov
(testy softvéru, testy systému, testy na automobiloch).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni;
VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore programovanie, IT, elektrotechnika alebo preukázateľné skúsenosti v odbore;
Pokročilá znalosť programovacieho jazyka C;
Znalosť UML;
Analytické myslenie;
Skúsenosti s vývojom vstavaného SW výhodou;
Znalosť OOP výhodou;
Znalosť tvorby softvérových požiadaviek výhodou.

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office;
> Dovolenkový a vianočný príspevok (50 % základnej mesačnej
mzdy);
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,90 €;
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové
aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety;
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 4239013  Dátum zverejnenia: 12.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 842 EUR/mesiac