Operátor gumárenskej výroby_Nákladné pneumatiky (náborečné vo výške 600,-- Eur)

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6,26 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Continental Matador Truck Tires,
> práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
> prostredie medzinárodnej spoločnosti,
> práca v pretržitej 4-zmennej prevádzke,
> obsluha strojných zariadení na výrobu nákladných pneumatík.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

> min. stredoškolské vzdelanie,
> manuálna zručnosť,
> schopnosť pracovať samostatne a v tíme,
> ochota pracovať nadčas,
> zodpovednosť,
> spoľahlivosť,
> seriózny prístup k práci.

> priemerná mesačná mzda po zapracovaní od 1 600,-- do 1 850,-- Eur.
> príplatky za prácu v sobotu (2,11 Eur/hod.) a v nedeľu (4,22 Eur/hod.),
> príplatky za nočnú zmenu (2,11 Eur/hod.),
> dovolenkový a vianočný plat,
> mimoriadne ročné odmeny,
> dochádzkový bonus,
> príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie,
> stravovanie - obed od 1,20 Eur,
> nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy),
> príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty,
> príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi,
> odmeny pri pracovných a životných jubileách,
> bezúročné pôžičky,
> nákup pneumatík za zvýhodnené ceny.

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačidla "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected].

Pre zaregistrovanie v systéme (po kliknutí na tlačidlo "Mám záujem") a úspešné odoslanie žiadosti postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Na stránke https://jobs.continental.com/ zmeňte vpravo hore jazyk stránky na Slovenský. Do vyhľadávacieho poľa zadajte názov pozície (operátor, zámočník, elektronik,..), o ktorú sa uchádzate alebo do poľa Mesto alebo krajina vložte mesto Púchov a stlačte tlačidlo Vyhľadávanie. Kliknite na požadovanú pozíciu, ktorú Vám vyhľadala stránka.
2. Otvorí sa Vám nové okno s popisom pozície. Kliknite na Prihláste sa teraz (v pravej časti obrazovky).
3. Kliknutím na pole Vyhľadajte životopis vložte pripravený životopis z Vášho počítača.
4. V žiadosti vyplňte všetky povinné polia (označené červenou hviezdičkou).
5. Ak chcete pridať ďalšie informácie z Vášho životopisu, vyberte pole „Pridať“. Pre pokračovanie na ďalšiu stránku stlačte tlačidlo „Ďalší“.
6. Následne vyplňte odpovede na uvedené otázky. Začiarknite súhlas so spracovaním osobných údajov. Pre odoslanie žiadosti stlačte tlačidlo „Odoslať“.
7. Vaša žiadosť bola úspešne odoslaná.
8. Po odoslaní žiadosti Vám bude automaticky zaslaný na Váš e-mail link na krátky online test. Prihlasovací Login ID je uvedený v e-maile pod linkom na online testovanie.

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: +421424612885
E-mail: poslať životopis
ID: 4231645  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,26 EUR/hod.