Poradíme Vám?

MES Špecialista

Miesto práce
Gumárenská, Dolné Vestenice
Termín nástupu
01.01.2022
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analýza a dokumentácia výrobných procesov v závode
  • definovanie jednotného procesu spolu s pracovníkmi ako základ pre špecifikáciu riadenia projektov/projektového manažmentu
  • príprava špecifikácie spolu so všetkými držiteľmi procesu
  • špecifikácia potrebného hardvéru na implementáciu
  • implementácia funkcií v rámci definovaného globálneho štandardu
  • podpora pri zbere a overovaní ponúk od poskytovateľov služieb na špecifikované funkcie
  • podpora pre Go-Live vo výrobe
  • školenie zamestnancov a školiteľov v SAP ME
  • odovzdanie projektu kolegom na mieste s príslušnou dokumentáciou SAP ME
  • Dokumentácia a implementácia uznaných zlepšení v procese a SAP ME

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • ovládanie SAP, logické myslenie, poznanie procesov, znalosť anglického jazyka

  • homeoffice, flexibilný pracovný čas, 13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu, valorizácia 1 x ročne, dochádzkový bonus 100€/mesačne, príspevok 240€/ročne do III. dôchodkového piliera, príspevok na stravovanie a pitný režim, odmeny pri životných a pracovných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú: do 31.12.2022

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis
ID: 4192136  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac