Elektronik - prevádzka Energetika

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
7,52 EUR/hod.- priemerná mzda pri nástupe 1 226 eur v hrubom + variabilná zložka mzdy, - priemerná mzda po zaškolení 1 627 eur v hrubom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na rannú zmenu
  • preventívna a operatívna údržba strojných zariadení na prevádzke energetika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • min. stredoškolské vzdelanie – špecializácia elektro, automatizačná technika, mechatronik, resp. elektrotechnický odbor,
  • práca s PC – MS OFFICE,
  • osvedčenie vyhlášky 508/2009 Zb. z. – min. § 21,
  • znalosť jednoduchého programovania riadiacich systémov výhodou,
  • prax v oblasti údržby výhodou,
  • znalosť anglického resp. nemeckého jazyka výhodou,
  • schopnosť samostatnej práce

  • stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme, pracovná zmluva uzatvorená priamo so spoločnosťou Continental Matador Rubber
  • príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (2,11 €/hod.) a nedeľu (4,22 €/hod.)
  • príplatky za nočnú zmenu (2,11 €/hod. )
  • dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
  • mimoriadne ročné odmeny
  • odmena za nulovú absenciu
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravovanie
  • nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
  • príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
  • príspevok na detskú rekreáciu a príspevok pri narodení dieťaťa
  • návratné bezúročné pôžičky
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem"
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4176381  Dátum zverejnenia: 31.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,52 EUR/hod.