Šablonár - CNC frézar + nástupný bonus 600 eur

Miesto práce
Terézie Vansovej 1054, Púchov-Horné Kočkovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 8,18 EUR/hod.po zaškolení priemerná mzda 1966,-EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava vytlačovacích šablón podľa požiadavok
  • obsluha elektroerozívnych strojov Fanuc
  • obsluha CNC obrábacieho stroja Haas VF-2
  • príprava polotovarov na skúšky
  • zodpovednosť za eliminovanie vyradeného materiálu pri skúškach a výrobe
  • spolupráca pri riešení a realizácií zlepšovacích návrhov
  • členstvo v projektoch
  • práca v 1-zmennej prevádzke (len ranná zmena)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • SŠ vzdelanie technického smeru – strojárskeho
  • skúsenosť s obsluhou CNC fréz (pokročilý)
  • programovanie v Solidworkse CAD, CAM (min. základy)
  • technické myslenie a manuálna zručnosť
  • zodpovednosť, spoľahlivosť a operatívnosť

  • stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme, pracovná zmluva uzatvorená priamo so spoločnosťou Continental Matador Rubber
  • priemerná hodinová mzda pri nástupe 8,18 EUR+ variabilné zložky mzdy
  • priemerná mesačná mzda po zaškolení 1 966,- EUR
  • dochádzkový bonus vo výške 1050,- EUR ročne pre 3 resp. 4 zmenný režim, 900,- EUR ročne pre zamestnancov v jednozmennom režime
  • príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (2,11 EUR/hod.) a nedeľu (4,22 EUR/hod.)
  • príplatky za nočnú zmenu (2,11 EUR/hod. )
  • dovolenkový a vianočný plat
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravovanie - kompletný obed od 1,20 EUR
  • nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
  • príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
  • príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • bezúročné pôžičky
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected].

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0042/461 3452 alebo e-mail: [email protected].

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Chalupková
Tel.: +421424612636
E-mail: poslať životopis
ID: 4174832  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8,18 EUR/hod.