Production Manager

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacOd 1800 € v závislosti od skúseností a praxe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> riadiť a koordinovať výrobnú funkciu závodu
> pretaviť výrobnú stratégiu závodu do akčných plánov a zabezpečiť implementáciu
> prispievať k strategickému a operatívnemu plánovaniu závodu
> zabezpečiť dosiahnutie výrobných cieľov podľa interných a externých očakávaní zákazníka
> iniciovať a kontrolovať investície do výrobných zariadení
> iniciovať a implementovať činnosti neustáleho zlepšovania uplatňovaním metód CBS a tréningových opatrení
> zúčastňovať sa a / alebo riadiť globálne alebo lokálne projekty súvisiace s produkciou a krížové funkcie
> viesť dialógy so zamestnancami, rozvoj personálu a koučing
> pripraviť, skontrolovať a spravovať rozpočet a predpovedanie výrobných nákladov
> zabezpečiť včasné odovzdanie finančných údajov do controllingu
> zabezpečiť splnenie finančných cieľov
> zabezpečiť plnenie denného a mesačného plánu výroby a nápravné opatrenia s príslušnými oddeleniami
> podpora monitorovania a podávania správ o výkonnosti výroby (KPI) (
> iniciovať a riadiť opatrenia na zlepšenie výkonnosti výrobného procesu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika; Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

6

  • 3 alebo viac rokov skúseností na vedúcej pozícii,
  • skúsenosti s prácou s medzinárodným tímom
  • komunikácia v angličtine
  • prax v Automotive
  • asertivita, sebaovládanie, riešenie problémov, praktické myslenie, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 14. plat vo výške 75 % stanovenej mzdy
  • 2x variabilný bonus
  • príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Prosíme uchádzačov aby, okrem zaslania životopisu vyplnili aj online žiadosť

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 4160976  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac