Účtovník senior – finančná učtáreň (zástup za materskú dovolenku)

Miesto práce
Púchov
Od 1 010 EUR/mesiacNástupný plat v základnej zložke od 1010€/Brutto + variabilná časť odmeňovania v závislosti od skúsenosti a zaškolenia. Priemerný mesačný plat do výšky 1300€/Brutto.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Hľadáme účtovníka/účtovníčku na Finančnú učtáreň s náplňou práce:
o kontrola vyúčtovania cestovných príkazov a ich účtovanie,
o účtovanie pokladničných dokladov,
o účtovanie platieb pre ostatné pohľadávky a záväzky,
o precenenie pohľadávok a záväzkov v cudzej mene,
o účtovanie firemných platobných kariet,
o účtovanie platieb za výplatu miezd a zrážky zo mzdy,
o účtovanie sociálneho fondu,
o účtovanie rezerv na mzdy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančná učtáreň

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požadovaná prax

5

> Ukončené SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie v odbore ekonomika, účtovníctvo.
> Znalosť podvojného účtovníctva.
> Min. 5 ročné skúsenosti v oblasti účtovníctva (účtovanie miezd, platieb, pokladničných dokladov, služobné cesty, precenenie).
> Anglický jazyk na úrovni pokročilý – B2.
> Microsoft Word a Excel na pokročilej úrovni.
> Osobné skúsenosti s vedením alebo koordinovaním tímov ľudí.

> Flexibilný pracovný čas - Home office.
> Odmeňovanie na základe výkonnosti, skúsenosti a dosiahnutých výsledkov.
> Školenia požadované pre výkon práce.
> Bonusy ako 13. a 14. plat.
> Jedáleň priamo v závode – len 1,00 eur za menu.
> Bohatý sociálny program: Relax & wellness aktivity, detské rekreácie.
ID: 4077919  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac