Laborant - uvoľňovanie zmesi

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon stanovených meraní parametrov vzoriek zmesí, textilných kordov a oceľokordov, roztokov
  • výkon nepravidelných operatívnych meraní určených parametrov pri mimoriadnych situáciách
  • príprava vzoriek na testovanie - vysekávanie, čistenie, označovanie, lisovanie
  • vyhodnotenie výsledkov, záznamy nameraných parametrov - vedenie v PC
  • práca v 4-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemického smeru

  • USO s maturitou - chemického smeru
  • znalosť prace s PC- MS Office
  • prax v gumárenskej výrobe je výhodou
  • spoľahlivosť a operatívnosť

  • stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme, pracovná zmluva uzatvorená priamo so spoločnosťou Continental Matador Rubber
  • priemerná mesačná mzda po zaškolení 1 450,- EUR
  • príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (1,79 €/hod.) a nedeľu (3,58 €/hod.)
  • príplatky za nočnú zmenu (1,79 €/hod. )
  • dovolenkový a vianočný plat
  • mimoriadne ročné odmeny
  • dochádzkový bonus
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravovanie - obed od 1,00 EUR
  • nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
  • príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
  • príspevky na detskú rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pre darcov krvi
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • bezúročné pôžičky
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected]

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 2633 alebo e-mail: [email protected]

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 4058732  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.