Operátor - servis foriem/prevádzkový zámočník

Miesto práce
Púchov
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijatie do pracovného pomeru priamo do spoločnosti Continental Matador Rubber s.r.o. (nie cez agentúru).

  • Náplň práce:
  • zabezpečenie servisu a údržby vulkanizačných foriem
  • skladanie a rozoberanie foriem v kontajneroch
  • montáž a demontáž pätkových krúžkov a adaptérov
  • operatívna činnosť opráv foriem v lisoch
  • zámočnícke práce na prevádzke
  • Práca sa vykonáva v 4-zmennom pracovnom režime (ranná, poobedná, nočná zmena, voľno).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • schopnosť pracovať samostatne a v tíme
  • spoľahlivosť
  • stredoškolské vzdelanie – odbor strojárstvo, min. výučný list
  • kurz VZV, zváranie TIG/MIG, žeriavnik, práce vo výškach

  • stabilná práca vo veľkej medzinárodnej firme, pracovná zmluva uzatvorená priamo so spoločnosťou Continental Matador Rubber
  • priemerná mzda po zaškolení od 1 380,- EUR
  • príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (1,79 €/hod.) a nedeľu (3,58 €/hod.)
  • príplatky za nočnú zmenu (1,79 €/hod. )
  • dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
  • mimoriadne ročné odmeny
  • odmena za nulovú absenciu
  • príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
  • stravovanie
  • nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
  • príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
  • príspevok na detskú rekreáciu a príspevok pri narodení dieťaťa
  • návratné bezúročné pôžičky
  • nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0904 717 079, 042/461 3452, 042/461 3587,042/461 2633 alebo e-mail: [email protected].

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis
ID: 4003858  Dátum zverejnenia: 2.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.