Manažér zákazníckej kvality

Miesto práce
Zvolen
2 400 EUR/mesiacPlat od 2 400,- Eur brutto podľa skúseností a schopností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Riadenie tímu inžinierov zákazníckej kvality a ich rozvoj
> Riadenie nábehu nových projektov a tvorba "safe lounch" plánov v predsériovej fáze
> Komunikácia so zákazníkmi v prípade zákazníckych reklamácií a plánovanie zákazníckych auditov a návštev
> Plánovanie zabezpečenia kvality
> Plánovanie rozpočtu
> Sledovanie / reportovanie hodnotenia zákazníkov
> Tvorba a definícia meracej / kontrolnej stratégie produktov na základe hodnotenia rizík procesov V PFMEA
> Kvalifikácia produktov / procesov (PPAP) v súlade s internými / externými predpismi, tvorba interných smerníc
> Sledovanie, vyhodnocovanie a zlepšovanie spôsobilosti výrobných procesov pre dôležité znaky produktov a dôležité parametre procesov
> Tvorba analýz a reportov najmä v oblasti dosahovania kvality vo výrobných procesoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IATF 16949 - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

> Vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore výhodou
> Jazykové znalosti - Anglický jazyk (pokročilý)
> PC znalosti na pokročilej úrovni (Excel, Word), znalosť SAP systému výhodou
> Znalosť metodiky plánovania kvality
> Znalosť čítania technickej dokumentácie
> Znalosť požiadaviek IATF 16949
> Riadiace schopnosti
> Samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať kritické situácie, odolnosť voči stresu

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
> Dovolenkový a vianočný príspevok a podiel na zisku spoločnosti
> Relokačný bonus
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
> Ročné odmeny za splnené ciele
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov
> Firemné eventy
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
> Životné a úrazové poistenie
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
> Mentoring program
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Kontaktná osoba: Katarína Adamčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4002223  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac