SCM Manager

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacOd 2000 € v závislosti od skúseností a praxe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie komplexných SCM činností v rámci závodu,
  • definovanie stratégie SCM a jej premietnutie do akčných plánov, v rámci závodu a skupiny,
  • nastavenie štandardov a požiadaviek SCM pre závod vo vzťahu k vonkajším a vnútorným kontaktom a zabezpečenie implementácie na základe štandardov BU a skupiny,
  • implementovanie a monitorovanie špecifickej politiky a štandardov pre SCM
  • iniciuje a manažuje optimalizačné opatrenia pre zlepšenie efektivity, spoľahlivosti a nákladovosti,
  • prispievanie k strategickému rozpočtovému a operatívnemu plánovaniu prevádzky (s ohľadom na investície, zásoby, náklady, plánovanie kapacity a počtu zamestnancov)
  • definovanie cieľov SCM a zabezpečenie dosiahnutia cieľov s ohľadom na interné a externé očakávania a prínos zákazníkov
  • pripravovanie, hodnotenie a spravovanie rozpočtu a prognózy nákladových stredísk SCM v spolupráci s kontrolingom,
  • zúčastňuje sa výberu, hodnotenia a rozvoja dodávateľov,
  • prispieva k personálnemu rozvoju zamestnancov, koučovanie,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, SCM

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

  • 5 alebo viac rokov praxe v SCM a logistike,
  • skúsenosti z oblasti nákupu, CBS, kvality výhodou,
  • 3 alebo viac rokov skúseností na vedúcej pozícii,
  • skúsenosti s prácou s medzinárodným tímom

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,
  • vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 14. plat vo výške 75 % stanovenej mzdy
  • príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Prosíme uchádzačov aby, okrem zaslania životopisu vyplnili aj online žiadosť

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3917201  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac