Študent na oddelení Industry 4.0 - JavaScript (Home Office)

Miesto práce
Cesta ku Continentalu, Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Mzdová ponuka záleží individuálne od skúseností a schopností vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úzka spolupráca s tímom Industry 4.0,
Programovanie v OOP jazykoch, hlavne JavaScript,
Spolupráca na big data projektoch, reportingu a analýzach,
Pripájanie IoT, príprava notifikácií,
Práca s databázami, vizualizácia dát,
Spracovávanie požiadaviek z výroby,
Tvorba dokumentácie,
Po zaučení možná práca z domu
Mzda min. 6 €/hod. (konečná výška mzdy bude závisieť od schopností a skúseností úspešného kandidáta).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

OOP Programovanie, alebo preukázateľné skúsenosti v tejto oblasti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy

Študent VŠ so špecializáciou na OOP programovanie, alebo preukázateľné skúsenosti v tejto oblasti,
Logické a analytické myslenie, chápanie súvislostí, self-management,
Základná znalosť JavaScript,
Znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý,
Samostatnosť, iniciatíva, asertívna komunikácia, tímový duch, orientácia na zákazníka.

Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,90 €
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, vianočný večierok a pod.
Kariérny rozvoj a vzdelávanie
Work life coaching program
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o uvedenú pracovnú pozíciu.

V prvom kole budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Matej Lupták
E-mail: poslať životopis
ID: 3868375  Dátum zverejnenia: 20.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.