Reagujte bez životopisu

Junior Plant Controller

Miesto práce
Dolné Vestenice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovávanie podkladov z účtovníctva pre výpočet hospodárskeho výsledku a výkazu nákladov a tvorba výročnej správy spoločnosti
  • analýza a reporting tržieb a krycieho príspevku, ziskovosti produktového portfólia spoločnosti, odchýlok variabilných a fixných nákladov
  • príprava podkladov a finančných analýz pre tvorbu rozpočtov, plánov a investícií
  • hodnotenie bonity zákazníkov, stanovenie úverového limitu, analýza pohľadávok

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

  • anglický jazyk alebo nemecký jazyk
  • analytické myslenie
  • podvojné účtovníctvo – začiatočník (na dobrej teoretickej úrovni)
  • znalosť IFRS a SAP FI/CO – výhodou
  • pozícia je vhodná aj pre študenta VŠ

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • 13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska
  • príspevok na stravovanie a pitný režim
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • rôzne nepeňažné benefity

do výberového konania budú zaradené len uchádzači, ktorí spĺňajú všetky kvalifikačné predpoklady

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3807620  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac