Pracovník priemyslového inžinierstva (129073BR) - zastupovanie počas MD/RD

Miesto práce
Púchov
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat pri nástupe od 1022,- Eur brutto/mesiac.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zodpovedá za:
  • vypracovávanie a zavádzanie organizačno-technických riešení zameraných na zvyšovanie produktivity, kvality výrobkov a znižovanie nákladov,
  • meranie práce, analýzy fondu pracovnej doby pracovníkov vo výrobe, navrhovanie opatrení na racionalizáciu a zefektívnenie práce,
  • kapacitné nápočty, pracovný kalendár a nápočet pracovných síl podľa prijatého plánu výroby
  • navrhovanie nových a efektívnejších riešení priestorového usporiadania a využitia strojov a materiálov vo výrobe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyslové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

strategické myslenie, schopnosť myslieť novátorsky a presadzovať zmeny a schopnosť tímovej spolupráce

Pracovné miesto obsadzujeme na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky. Ak máte záujem prihlásiť sa do výberového konania na pracovnú pozíciu prihláste sa do 10.11.2019 zaslaním Vášho životopisu.
Referenčné číslo pracovnej ponuky 129073BR.

Kontaktná osoba: Ing. Elena Majerová
Tel.: +421904717079
E-mail: poslať životopis
ID: 3795568  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat pri nástupe od 1022,- Eur brutto/mesiac.