Podpora pri nábehu projektu Dock & Yard Management - krátkodobá brigáda

Miesto práce
Cesta ku Continentalu, Zvolen-Tepličky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
28.10.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,50 € / hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Mzda 5,50 € hod.
> Krátkodobá brigáda (2 - 3 týždne)
> Pracovná doba 8 hodín denne (od 6:00 do 14:00 alebo od 14:00 do 22:00)
> Podpora pri nábehu projektu Dock & Yard Management
Aplikácia je nástroj na správu nakládky a vykládky kamiónov inteligentným spôsobom a na ich integráciu so systémami riadenia skladu a riadenia zásob. Aplikácia spája doky, parkoviská, sklady, expedíciu a vodičov nákladných vozidiel.
> Komunikácia s vodičmi prepravných spoločností na vrátnici závodu, technická podpora pri logovaní do systému, pomoc pri vypĺňaní registračných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

> Študent VŠ
> anglický jazyk na komunikačnej úrovni podmienkou
> ovládanie ďalších cudzích jazykov výhodou (poľština, maďarčina, ruština, atd.)
> základné technické zručnosti, proaktívny prístup, učenlivosť.

> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,90 €
ID: 3781886   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,50 € / hod.