Operátor výroby

Miesto práce
Zvolen
696 EUR/mesiacNástupná mzda 696 € brutto + zákonné príplatky, variabilná zložka mzdy do výšky 8%; po skúšobnej dobe 744€ brutto + zákonné príplatky, variabilná zložka mzdy do výšky 8%, možnosť postupu do vyššej tarifnej triedy na základe individuálneho hodnotenie zamestnanca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Operátor výroby zabezpečuje plynulú obsluhu stroja na určenom pracovisku s dodržaním štandardu kvality a výkonovej normy
> Práca v 3 a 4-zmennej prevádzke (7 a ½ hodinové zmeny)
> Zmluva cez personálnu agentúru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

> Základné vzdelanie, Stredné odborné s výučným listom
> Odbor strojárstvo výhodou
> Samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa

> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, vianočný večierok a pod.
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie
> Work life coaching program
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.
ID: 3762317  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac