Technický zamestnanec predsérie

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie uvedenia nových výrobkov (nových foriem) s ohľadom na kvalitu, náklady a plánované termíny, ako aj spracovanie príslušných špecifikácií vulkanizácie
  • implementácia analýzy vyrobiteľnosti a hodnotenia kvality
  • príprava výrobných špecifikácií pre vulkanizáciu
  • spracovanie výroby vulkanizačných častí a dokumentácia parametrov procesu vulkanizácie
  • výroba častí PPAP a častí predsériovej výroby
  • spracovanie výroby vulkanizovaných častí a dokumentácia parametrov procesu vulkanizácie
  • vykonávanie analýzy spôsobilosti procesu
  • nábeh a optimalizácia vulkanizačných foriem a lisov pre nové výrobky
  • kontroluje správnosť a funkčnosť dodávaných strojov z hľadiska procesu vulkanizácie, príprav, vybavenia, kvality dodávaných zmesí
  • projekt META

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

5

komunikatívnosť, ochota pracovať v tíme, nezávislosť, kreativita

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

rôzne benefity, bohatý sociálny program
13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu
valorizácia 1 x ročne
100€/mesačne dochádzkový bonus
príspevok 240€/ročne do III. dôchodkového piliera
stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu)
odmeny pri životných a pracovných jubileách

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis
ID: 3722582  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac