Technický zamestnanec predsérie

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
Dohodou
1 628 EUR/mesiacMinimálna mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1368 € (Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a praxe) + 8 % var. zložka mzdy (110€) + 150 € dochádzkový bonus.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zaisťovanie nábehu nových výrobkov resp. nových foriem s ohľadom na kvalitu, náklady a plánované termíny, ako aj spracovanie zodpovedajúcich vulkanizačných špecifikácií
  • Realizácia analýzy vyrobiteľnosti a vyhodnocovania kvality
  • Vyhotovovanie výrobných špecifikácií pre vulkanizáciu, blow molding - Spracovanie výroby vulkanizovaných dielov a dokumentácie parametrov procesu vulkanizácie/blow molding
  • Výroba PPAP dielov a dielov predsériovej výroby (0 séria)
  • Úzka spolupráca pri nabiehaní nových výrobkov, strojných zariadení a foriem v súčinnosti s pracovníkmi PrcE a Process setup Northeim, Dannenberg, Hannover, Rennes
  • Spracovanie výroby vulkanizovaných dielov a dokumentácie parametrov procesu vulkanizácie/blow molding
  • Vykonávanie analýz schopností procesu s cieľom dosiahnuť "robustný proces" pre vulkanizáciu/blow molding
  • Spolupracuje s kolegami z ostatných oddelení v CT VC Slovakia, ako aj s kolegami z ostatných závodov BU CT VC.
  • Podieľa sa na spolupráci s projektovými vedúcimi ako i na práci projektových tímov v rámci svojich pracovných povinností
  • Nábeh a optimalizácia vulkanizačných/blow molding foriem a lisov pre nové výrobky
  • Zlepšovanie pracovných podmienok pre pracovníkov výrobného úseku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

znalosť vulkanizácie, organizácia práce, analytické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu

• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
• možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:

• +8% variabilná zložka mzdy
• 150€/mesačne dochádzkový bonus
• 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
• stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
• 1 x ročne valorizácia
• 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
• odmeny pri pracovných a životných jubileách
• vernostný bonus
• odmeny za zlepšovacie návrhy

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre spoločnosť ContiTech Vibration Control. Všetky žiadosti dôkladne posúdime a kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3722582  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 628 EUR/mesiac