Konštruktér foriem

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
Dohodou
1 864 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy 1587€ + 8 % var. zložka mzdy (127€) + 150,-€ dochádzkový bonus. Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 324,-€/rok, stravovanie - jedno jedlo/- 1,-€. Mzdu je možné upraviť v závislosti od odborných vedomostí a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola technického stavu a fotodokumentácia premiestnených foriem,
  • stanovenie a vytváranie kontrolných dokumentov foriem,
  • práca s 3D/2D CAD dátami foriem a ich archivácia,
  • príprava nevyhnutných podkladov pre vloženie foriem do SAP systému,
  • riešenie problémov a spolupráca pri zavádzaní foriem do série,
  • spolupráca pri stanovení spôsobu vulkanizácie, odtlačkovosti a rozloženia formy s následným cieľom dosiahnuť bezodpadovú výrobu,
  • spracovanie špecifikácie foriem podľa požiadaviek zákazníka,
  • spolupráca pri optimalizácii/modifikácii existujúcich foriem,
  • kontrola dokumentácie pri zmenách foriem

Návrh nástrojov pre nový alebo upravený produkt:
Koncepcia vulkanizačných a plastových nástrojov, meradiel vrát. nastavenie nových alebo upravených nástrojov
Spolupráca pri určovaní výrobných procesov na dosiahnutie efektívnej výroby
Tvorba požiadaviek na špecifikáciu nástrojov a podkladov na vyžiadanie cenovej ponuky
Technické jednanie s potenciálnym dodávateľom, preverovanie ponúk a odporúčanie na obstaranie

Servisné úlohy:
Funkčné konzultácie rôznych oddelení v oblasti správy a opravy nástrojov
Spolupráca pri optimalizácii a úprave existujúcich nástrojov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

mechanické inžinierstvo, dizajn, procesné inžinierstvo,

Niekoľkoročné skúsenosti s dizajnom nástrojov
Technológia plastov a gumy
Dizajn náradia, nástrojáreň
Prax v sériovej výrobe výhodou
Zručnosti elektronického spracovania údajov CAD
Anglický jazyk - pokročilý
Schopnosť riešiť problémy
Vyjednávacie schopnosti
Presnosť, samostatnosť, komunikácia, tímová práca
Ochota cestovať aj do medzinárodných destinácií

  • zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
  • +8% variabilná zložka mzdy
  • 150€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
  • pružný pracovný čas,
  • home office (po 12 mesiacoch)
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • vernostný bonus
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • jazykové kurzy

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Obžerová
Tel.: +421465177205
E-mail: poslať životopis
ID: 3719537  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 864 EUR/mesiac