Manažment foriem

Miesto práce
Dolné Vestenice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900€ v závislosti od skúseností praxe

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola technického stavu a fotodokumentácia premiestnených foriem,
  • stanovenie a vytváranie kontrolných dokumentov foriem,
  • práca s 3D/2D CAD dátami foriem a ich archivácia,
  • príprava nevyhnutných podkladov pre vloženie foriem do SAP systému,
  • riešenie problémov a spolupráca pri zavádzaní foriem do série,
  • spolupráca pri stanovení spôsobu vulkanizácie, odtlačkovosti a rozloženia formy s následným cieľom dosiahnuť bezodpadovú výrobu,
  • spracovanie špecifikácie foriem podľa požiadaviek zákazníka,
  • spolupráca pri optimalizácii/modifikácii existujúcich foriem,
  • kontrola dokumentácie pri zmenách foriem

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska
> príspevok na stravovanie a pitný režim
> príspevok do III. dôchodkového piliera
> rôzne nepeňažné benefity

Kde nás nájdete

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis
ID: 3719537   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900€ v závislosti od skúseností praxe